Koncert Kasi Dereń w Bistro Mojego Brata 19.03.2023r.

Czas na długo wyczekiwaną trasę koncertową Kasi Dereń promującą debiutancki album Moje Historie.

Płyta jest dostępna w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com.

https://youtu.be/d5Je4TQ_ha4

https://youtu.be/3UbDdfptMV4

Kasia Dereń to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Zebrane w ten sposób doświadczenia pozwalają jej ze zdwojoną siłą stanąć na froncie sceny, rozpoczynając solową karierę. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”.

 

12 listopada 2021r. ukazał się debiutancki album Kasi pt. „Moje historie”. Już w pierwszym tygodniu preorderu zajął pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.
Na albumie „Moje historie” Kasi Dereń znalazło się 14 utworów (12 studyjnych oraz 2 w postaci live session).

Podczas koncertu Kasia tak jak na płycie poprowadzi słuchacza poprzez różne emocje – począwszy od euforii, zadowolenia, radości, poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę, aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę – tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie.

Podczas trasy koncertowej Kasi towarzyszyć będą znakomici muzycy z zespołu : Maciej Magnuski (gitara basowa), Kacper Sędek (perkusja), Rafał Łępa (instrumenty klawiszowe)

Koncert Kasi Dereń w Bistro Mojego Brata w Zawierciu już 16. marca 2023r. o godzinie 19:00

Bilety w cenie 95 pln dostępne w restauracji/ Ilość miejsc ograniczona.

 

Zapraszam Ja i Mój Brat.

Bilety: 95 pln/ Ilość miejsc ograniczona
Rezerwacje: 32/4942222
Manager: 792 622 000